אנגליתen עבריתhe

אחריות חברתית בארומה

אנו, בארומה, פועלים במספר אופנים ליישום וקידום האחריות החברתית שלנו, בעיקר על ידי מינוף נקודות המפגש היום-יומיות של הרשת עם לקוחותיה ועם הקהילה.

בחרנו להתמקד באנשים עם מוגבלות ולפעול לקידומם ושילובם בחברה הישראלית, מתוך האמונה שכל אדם יכול וראוי שישתלב בחברה בהתאם ליכולותיו. העסקת עובדים עם מוגבלות בסניפי הרשת התרחבה עם צמיחת הרשת. כיום מועסקים עובדים אלו כמעט בכל סניפי הרשת ומספרם היחסי בארומה-ישראל הוא מהגבוהים במשק הישראלי.

אנשים עם מוגבלות מהווים כ-20% מאוכלוסיית המדינה, כדי שכולם יוכלו ליהנות מהסניפים שלנו הנגשנו אותם לפי דרישות הדין, ובהתאם להנחיות של מורשי נגישות מוסמכים, הן מבחינה פיזית והן בהיבט של נגישות השירות,. נגישות פירושה שכל אדם עם מוגבלות כלשהי, יוכל לקיים את חייו בעצמאות ובכבוד.

ביוני 2003 הקמנו סניף ללא מטרות רווח בשיתוף חברת ההייטק 'אפלייד מטריאלס', רשת 'חוויות רחובות', ו-'אשלים ציונות 2000'. הסניף ממוקם  בבניין 'אפלייד מטריאלס' ברחובות ומעסיק בני נוער במצבי סיכון שחלקם עזבו את מערכת החינוך הפורמאלית. הסניף מקנה לבני נוער אלה כישורים תעסוקתיים וניסיון מקצועי בסביבה תומכת. העבודה מאפשרת את מיצוי הפוטנציאל של בני הנוער וקידומם בחברה. "בוגרי" הסניף הצליחו להשתלב בחזרה במוסדות החינוך, להשלים בגרויות, להתגייס לצה"ל, לעבור הכשרות מקצועיות ולהשתלב במקומות עבודה שונים, בהם סניפי ארומה.

אנו מקצים לעמותות ולארגונים שונים "זמן קהילה" ללא תשלום להצגת סרטונים מטעמם על מסכי הפרסום בסניפים.  הצגת הסרטונים במסכי הסניפים חושפת את העמותות ופעילותיהן למאות אלפי לקוחות ארומה בכל סניפינו ברחבי הארץ.
לקבלת פרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם נעם גדליהו, מנהל אחריות חברתית ברשת ארומה ישראל, למייל: noamgd@aroma.co.il

אנו מאפשרים ללקוחותינו לחתום על כרטיסי אד"י לתרומת איברים בתיבות המוצבות בסניפים.