אנגליתen עבריתhe

כרטיסי ארומה

לברור יתרה בכרטיסי ארומה, הכנס/י את המספר המופיע בפינה הימנית התחתונה, או הפינה השמאלית העליונה של כרטיסך, משמאל למקף
ארומה מפיצה כרטיסים מסוגים שונים, אנא קראו את התקנון הרלוונטי לכרטיס לגביו הינכם מעוניינים לברר פרטים.

כרטיס ארומה card
כרטיס ארומה card מעניק 10% הנחה קבועה בכל קניה. את הכרטיס ניתן להשיג בסניפי ארומה ולטעון בסכומים שונים החל מ- 100 ש"ח ועד 400 ש"ח, בכפולות של 10 ש"ח.
 
כרטיס מתנה
ארגון או חברה? מחפשים מתנה לעובדים או ללקוחות חדשים? כרטיס מתנה של ארומה משמש אמצעי תגמול וקידום מכירות לחברות למטרות שונות כגון מתנה לעובדים, מתנת הצטרפות ללקוחות, תמריץ לפעולה ועוד. כרטיס המתנה טעון מראש במוצר (קפה ומאפה או ארוחת בוקר). לפרטים, ניתן ליצור עימנו קשר  ב- info@aroma.co.il או בטלפון: 03-6124014.
 
ניתן לברר בכל עת את היתרה הצבורה בכרטיסי ארומה בקופות הסניפים. כמו כן, ניתן לעשות זאת על ידי הקלדת מספר הכרטיס שברשותך בראש עמוד זה.
 
כרטיסי ארומה אינם תקפים בסניפי רשת ארומה-ת"א, בסניף אפלייד ובסניף רמת השקמה. כרטיס 'ארומה נתב"ג' ניתן לשימוש בסניף נתב"ג בלבד.
 
שימו לב - כרטיסי ארומה כארד אשר תאריך התפוגה הרשום עליהם הינו 31/12/2016 יכובדו לפנים משורת הדין עד ליום 30/04/2017 בשעה 24:00. לאחר מועד זה לא יכובדו ולא ינתן כל החזר בגינם. כספים שיוותרו בגין יתרות בכרטיסים שלא נוצלו, ייועדו למטרות ציבוריות. הודעה זו אינה מתייחסת לכרטיסי מתנה (כרטיסים הטעונים בפריטים), ובגינם לא תחול כל ארכה.
ארומה קארד

השימוש בכרטיסי ארומה בכפוף להוראות התקנון
לקבלת פירוט מלא ניתן לפנות לשירות הלקוחות