אנגליתen עבריתhe

סלט חלומי


פרוסות חלומי צרובות עם כרוב לבן, פטריות צלויות, פלפל קלוי, בצל סגול, עגבניות , גזר, חסה, פטרוזיליה, רוקט. מתובל ברוטב עם שמן זית ומיץ לימון ומוגש עם ביצת עין.
מוגש עם לחם / לחמניות ביס (ערכים תזונתיים מחושבים ללא לחם).

ערכים תזונתיים

מנה =548.4 גר'
סלט חלומי - ערכים תזונתיים
במנה ב-100 גרם
אנרגיה (קלוריות) 521 95
חלבונים (גרם) 32.1 5.9
פחמימות (גרם) 10.4 1.9
סך השומנים (גרם) 39.2 7.1
חומצות שומן רוויות (גרם) 16.3 3
כולסטרול (מ"ג) 239.7 43.7
נתרן (מ"ג) 1886.5 344

ניקוד שומרי משקל

14.5

מידע אלרגני

כל מוצרינו עלולים להכיל אלרגנים מסוגים שונים. לפירוט מלא בדבר הרכב מוצרינו לרבות הערכים התזונתיים שלהם, אנא התייחסו להערה המלאה המפורטת בדף הבית של האתר, תחת הכותרת מידע תזונתי ואזהרה בדבר מרכיבים אלרגניים.

מידע נוסף

הערכים התזונתיים המוצגים כאן הם למנה כפי שהיא מופיעה בתפריט. הערכים אינם מתחשבים בשינויים שערכת או בתוספות שהוספת.

שימו לב!

אנו ממליצים כי תעיינו בתקנון האתר, בכל הנוגע למידע מורחב יותר לגבי נתונים תזונתיים. כמו כן, מאחר ואנו מכינים את המנות לאחר הזמנתן, יתכנו שינויים בערכים התזונתיים, מהנתונים המוצגים כאן, ויש להתייחס אליהם כערכים מייצגים בלבד. הערכים אינם מתחשבים בשינויים או תוספות במנה. כל מוצרינו עלולים להכיל אלרגנים מסוגים שונים. התמונות באתר הן להמחשה בלבד. לצד הערכים התזונתיים של רוב המנות מופיע ניקוד של שומרי משקל. הניקוד התקבל מחברת שומרי משקל, נערך בהתאם לשיטתה, והוא באחריותה בלבד. אנו שבים ומזכירים, כי הנתונים הנמסרים כאן, רלבנטיים רק לסניפי ארומה בישראל ואינם מתייחסים לסניפי רשת ארומה תל אביב (בעיר תל אביב – יפו). התאריך האחרון בו עודכנו הערכים התזונתיים באתר הינו 26.9.2019

סלט חלומי