אנגליתen עבריתhe

ביצי עין על לחם קלוי


שתי ביצי עין מוגשות על לחם קלוי בחמאה עם יוגורט 1.5%, עגבניה קצוצה, זעתר, שמן זית, פטרוזיליה, מלח ופלפל שחור. מוגש עם סלט קטן: ישראלי / ירוק.
 חישוב הערכים התזונתיים נעשה על פי לחם לבן וסלט ישראלי קטן. 

ערכים תזונתיים

מנה = 465 גר'
ביצי עין על לחם קלוי - ערכים תזונתיים
במנה ב-100 גרם
אנרגיה (קלוריות) 576.6 124
סך השומנים (גרם) 36.3 7.8
מתוכם:
חומצות שומן רוויות (גרם) 13.5 2.9
חומצות שומן טרנס (גרם) פחות מ 0.5 פחות מ 0.5
כולסטרול (מ"ג) 446.4 96
נתרן (מ"ג) 544.1 117
סך הפחמימות (גרם) 35.3 7.6
מתוכן:
סוכרים (גרם) 8.4 1.8
כפיות סוכר 2.25 0.5
סיבים תזונתיים (גרם) 8.8 1.9
חלבונים (גרם) 23.3 5

מידע אלרגני

כל מוצרינו עלולים להכיל אלרגנים מסוגים שונים. לפירוט מלא בדבר הרכב מוצרינו לרבות הערכים התזונתיים שלהם, אנא התייחסו להערה המלאה המפורטת בדף הבית של האתר, תחת הכותרת מידע תזונתי ואזהרה בדבר מרכיבים אלרגניים.

מידע נוסף

הערכים התזונתיים המוצגים כאן הם למנה כפי שהיא מופיעה בתפריט. הערכים אינם מתחשבים בשינויים שערכת או בתוספות שהוספת.

שימו לב!

בעקבות השינויים שערך משרד הבריאות בשיטת החישוב והסימון של הערכים התזונתיים, עדכנו את הנתונים באתר לשיטת החישוב החדשה. אלא אם צוין במפורש, לא חלו שינויים במוצרים עצמם, אלא רק בשיטת החישוב כאמור. אנו ממליצים כי תעיינו בתקנון האתר, בכל הנוגע למידע מורחב יותר לגבי נתונים תזונתיים. כמו כן, מאחר ואנו מכינים את המנות לאחר הזמנתן, יתכנו שינויים בערכים התזונתיים, מהנתונים המוצגים כאן, ויש להתייחס אליהם כערכים מייצגים בלבד. הערכים אינם מתחשבים בשינויים או תוספות במנה. כל מוצרינו עלולים להכיל רכיבים ואלרגנים מסוגים שונים, בהם בין היתר גלוטן. לפרטים - אנא בדקו באתר האינטרנט שלנו או באפליקציה.התמונות באתר הן להמחשה בלבד. לצד הערכים התזונתיים של רוב המנות מופיע ניקוד של שומרי משקל. הניקוד התקבל מחברת שומרי משקל, נערך בהתאם לשיטתה, והוא באחריותה בלבד. אנו שבים ומזכירים, כי הנתונים הנמסרים כאן, רלבנטיים רק לסניפי ארומה בישראל ואינם מתייחסים לסניפי רשת ארומה תל אביב (בעיר תל אביב – יפו). התאריך האחרון בו עודכנו הערכים התזונתיים באתר הינו 3.5.2022

ביצי עין על לחם קלוי