אנגליתen עבריתhe

בוקר כתום


חביתה (2 ביצים) עם בטטה, סלמון מעושן, לחם קלוי בשמן זית, גבינת שמנת ובצל ירוק. מוגש עם סלט קטן : ישראלי/ירוק. חישוב הערכים התזונתיים נעשה לפי לחם דגנים קל.

ערכים תזונתיים

מנה = 419 גר'
בוקר כתום - ערכים תזונתיים
במנה ב-100 גרם
אנרגיה (קלוריות) 699.4 167
חלבונים (גרם) 38.5 9.2
פחמימות (גרם) 18.8 4.5
סך השומנים (גרם) 52.2 12.5
חומצות שומן רוויות (גרם) 18.8 4.5
כולסטרול (מ"ג) 431.4 103
נתרן (מ"ג) 921.4 220

ניקוד שומרי משקל

18

מידע אלרגני

כל מוצרינו עלולים להכיל אלרגנים מסוגים שונים. לפירוט מלא בדבר הרכב מוצרינו לרבות הערכים התזונתיים שלהם, אנא התייחסו להערה המלאה המפורטת בדף הבית של האתר, תחת הכותרת מידע תזונתי ואזהרה בדבר מרכיבים אלרגניים.

מידע נוסף

הערכים התזונתיים המוצגים כאן הם למנה כפי שהיא מופיעה בתפריט. הערכים אינם מתחשבים בשינויים שערכת או בתוספות שהוספת.

שימו לב!

אנו ממליצים כי תעיינו בתקנון האתר, בכל הנוגע למידע מורחב יותר לגבי נתונים תזונתיים. כמו כן, מאחר ואנו מכינים את המנות לאחר הזמנתן, יתכנו שינויים בערכים התזונתיים, מהנתונים המוצגים כאן, ויש להתייחס אליהם כערכים מייצגים בלבד. הערכים אינם מתחשבים בשינויים או תוספות במנה. כל מוצרינו עלולים להכיל אלרגנים מסוגים שונים. התמונות באתר הן להמחשה בלבד. לצד הערכים התזונתיים של רוב המנות מופיע ניקוד של שומרי משקל. הניקוד התקבל מחברת שומרי משקל, נערך בהתאם לשיטתה, והוא באחריותה בלבד. אנו שבים ומזכירים, כי הנתונים הנמסרים כאן, רלבנטיים רק לסניפי ארומה בישראל ואינם מתייחסים לסניפי רשת ארומה תל אביב (בעיר תל אביב – יפו). התאריך האחרון בו עודכנו הערכים התזונתיים באתר הינו 5.12.2019

בוקר כתום