אנגליתen עבריתhe

סלט שוק עם טופו


מנה טבעונית מומלץ וינגייט

טופו, עגבניות, מלפפונים, כרוב לבן, כרוב סגול, ג'עלה (תערובת גרעיני סויה קלויים, חמניה ודלעת), נענע ובזיליקום. מתובל ברוטב עם שמן זית ומיץ לימון.
מוגש עם לחם / לחמניות ביס(ערכים תזונתיים מחושבים ללא לחם).

ערכים תזונתיים

מנה = 587 גר'
סלט שוק עם טופו - ערכים תזונתיים
במנה ב-100 גרם
אנרגיה (קלוריות) 486.8 83
חלבונים (גרם) 32.1 5.5
פחמימות (גרם) 14.4 2.5
סך השומנים (גרם) 33.5 5.7
חומצות שומן רוויות (גרם) 5.5 0.9
כולסטרול (מ"ג) פחות מ 2.5 פחות מ 2.5
נתרן (מ"ג) 381.2 65

ניקוד שומרי משקל

11.5

מידע אלרגני

כל מוצרינו עלולים להכיל אלרגנים מסוגים שונים. לפירוט מלא בדבר הרכב מוצרינו לרבות הערכים התזונתיים שלהם, אנא התייחסו להערה המלאה המפורטת בדף הבית של האתר, תחת הכותרת מידע תזונתי ואזהרה בדבר מרכיבים אלרגניים.

מידע נוסף

הערכים התזונתיים המוצגים כאן הם למנה כפי שהיא מופיעה בתפריט. הערכים אינם מתחשבים בשינויים שערכת או בתוספות שהוספת.

שימו לב!

אנו ממליצים כי תעיינו בתקנון האתר, בכל הנוגע למידע מורחב יותר לגבי נתונים תזונתיים. כמו כן, מאחר ואנו מכינים את המנות לאחר הזמנתן, יתכנו שינויים בערכים התזונתיים, מהנתונים המוצגים כאן, ויש להתייחס אליהם כערכים מייצגים בלבד. הערכים אינם מתחשבים בשינויים או תוספות במנה. כל מוצרינו עלולים להכיל אלרגנים מסוגים שונים. התמונות באתר הן להמחשה בלבד. לצד הערכים התזונתיים של רוב המנות מופיע ניקוד של שומרי משקל. הניקוד התקבל מחברת שומרי משקל, נערך בהתאם לשיטתה, והוא באחריותה בלבד. אנו שבים ומזכירים, כי הנתונים הנמסרים כאן, רלבנטיים רק לסניפי ארומה בישראל ואינם מתייחסים לסניפי רשת ארומה תל אביב (בעיר תל אביב – יפו). התאריך האחרון בו עודכנו הערכים התזונתיים באתר הינו 26.9.2019

סלט שוק עם טופו