אנגליתen עבריתhe

אייס ארומה


ערכים תזונתיים

במנה = 380 מיליליטר
אייס ארומה - ערכים תזונתיים
מנה (מל) 380 100
אנרגיה (קלוריות) 323 85
סך השומנים (גרם) 6 1.6
מתוכם:
חומצות שומן רוויות (גרם) 3.9 1
חומצות שומן טרנס (גרם) פחות מ 0.5 פחות מ 0.5
כולסטרול (מ"ג) 25.1 6.6
נתרן (מ"ג) 254.6 67
סך הפחמימות (גרם) 57 15
מתוכן:
סוכרים (גרם) 55.1 14.5
כפיות סוכר 13.75 3.5
סיבים תזונתיים (גרם) 1.9 0.5
חלבונים (גרם) 9.1 2.4

ניקוד שומרי משקל

9

מידע אלרגני

ניתן לבקש אייס ארומה על בסיס משקה סויה/שקדים, אך אבקת האייס מכילה מוצרי חלב. כל מוצרינו עלולים להכיל אלרגנים מסוגים שונים. לפירוט מלא בדבר הרכב מוצרינו לרבות הערכים התזונתיים שלהם, אנא התייחסו להערה המלאה המפורטת בדף הבית של האתר, תחת הכותרת מידע תזונתי ואזהרה בדבר מרכיבים אלרגניים.

מידע נוסף

אייס ארומה מוגש בכוס של 500 מ"ל. נתוני משקאות האייסים מבוססים על ממוצע שקילות שביצענו בסניפים שונים ובמועדים שונים ולכן תיתכן שונות במוצרים. הערכים התזונתיים המוצגים כאן הם למנה כפי שהיא מופיעה בתפריט. הערכים אינם מתחשבים בשינויים שערכת או בתוספות שהוספת. מוצר זה, לו היה ארוז מראש, היה מסומן בסימון אדום בשל כמות גבוהה של סוכר.

שימו לב!

בעקבות השינויים שערך משרד הבריאות בשיטת החישוב והסימון של הערכים התזונתיים, עדכנו את הנתונים באתר לשיטת החישוב החדשה. אלא אם צוין במפורש, לא חלו שינויים במוצרים עצמם, אלא רק בשיטת החישוב כאמור. אנו ממליצים כי תעיינו בתקנון האתר, בכל הנוגע למידע מורחב יותר לגבי נתונים תזונתיים. כמו כן, מאחר ואנו מכינים את המנות לאחר הזמנתן, יתכנו שינויים בערכים התזונתיים, מהנתונים המוצגים כאן, ויש להתייחס אליהם כערכים מייצגים בלבד. הערכים אינם מתחשבים בשינויים או תוספות במנה. כל מוצרינו עלולים להכיל רכיבים ואלרגנים מסוגים שונים, בהם בין היתר גלוטן. לפרטים - אנא בדקו באתר האינטרנט שלנו או באפליקציה.התמונות באתר הן להמחשה בלבד. לצד הערכים התזונתיים של רוב המנות מופיע ניקוד של שומרי משקל. הניקוד התקבל מחברת שומרי משקל, נערך בהתאם לשיטתה, והוא באחריותה בלבד. אנו שבים ומזכירים, כי הנתונים הנמסרים כאן, רלבנטיים רק לסניפי ארומה בישראל ואינם מתייחסים לסניפי רשת ארומה תל אביב (בעיר תל אביב – יפו). התאריך האחרון בו עודכנו הערכים התזונתיים באתר הינו 3.5.2022

אייס ארומה