אנגליתen עבריתhe

שוקו מרשמלו


שוקולד, חלב חם מוקצף, קקאו, מרשמלו

ערכים תזונתיים

במנה = 366 מיליליטר
שוקו מרשמלו - ערכים תזונתיים
מנה (מל) 366 100
אנרגיה (קלוריות) 474.3 129.6
סך השומנים (גרם) 21.4 5.8
מתוכם:
חומצות שומן רוויות (גרם) 14.1 3.9
חומצות שומן טרנס (גרם) פחות מ 0.5 פחות מ 0.5
כולסטרול (מ"ג) 36.2 9.9
נתרן (מ"ג) 157.4 43
סך הפחמימות (גרם) 54.4 14.9
מתוכן:
סוכרים (גרם) 36.2 9.9
כפיות סוכר 9 2.5
סיבים תזונתיים (גרם) 4.8 1.3
חלבונים (גרם) 13.4 3.7

ניקוד שומרי משקל

13

מידע אלרגני

ניתן לבקש שוקו מרשמלו על בסיס משקה סויה/שקדים, אך השוקולד מכיל מוצרי חלב כל מוצרינו עלולים להכיל אלרגנים מסוגים שונים. לפירוט מלא בדבר הרכב מוצרינו לרבות הערכים התזונתיים שלהם, אנא התייחסו להערה המלאה המפורטת בדף הבית של האתר, תחת הכותרת מידע תזונתי ואזהרה בדבר מרכיבים אלרגניים.

מידע נוסף

הערכים התזונתיים המוצגים כאן הם למנה כפי שהיא מופיעה בתפריט. הערכים אינם מתחשבים בשינויים שערכת או בתוספות שהוספת. מוצר זה, לו היה ארוז מראש, היה מסומן בסימון אדום בשל כמות גבוהה של שומן רווי וסוכר.

שימו לב!

בעקבות השינויים שערך משרד הבריאות בשיטת החישוב והסימון של הערכים התזונתיים, עדכנו את הנתונים באתר לשיטת החישוב החדשה. אלא אם צוין במפורש, לא חלו שינויים במוצרים עצמם, אלא רק בשיטת החישוב כאמור. אנו ממליצים כי תעיינו בתקנון האתר, בכל הנוגע למידע מורחב יותר לגבי נתונים תזונתיים. כמו כן, מאחר ואנו מכינים את המנות לאחר הזמנתן, יתכנו שינויים בערכים התזונתיים, מהנתונים המוצגים כאן, ויש להתייחס אליהם כערכים מייצגים בלבד. הערכים אינם מתחשבים בשינויים או תוספות במנה. כל מוצרינו עלולים להכיל רכיבים ואלרגנים מסוגים שונים, בהם בין היתר גלוטן. לפרטים - אנא בדקו באתר האינטרנט שלנו או באפליקציה.התמונות באתר הן להמחשה בלבד. לצד הערכים התזונתיים של רוב המנות מופיע ניקוד של שומרי משקל. הניקוד התקבל מחברת שומרי משקל, נערך בהתאם לשיטתה, והוא באחריותה בלבד. אנו שבים ומזכירים, כי הנתונים הנמסרים כאן, רלבנטיים רק לסניפי ארומה בישראל ואינם מתייחסים לסניפי רשת ארומה תל אביב (בעיר תל אביב – יפו). התאריך האחרון בו עודכנו הערכים התזונתיים באתר הינו 3.5.2022

שוקו מרשמלו