אנגליתen עבריתhe

לחמניית מחמצת רוסטביף


לחמניית מחמצת, פרוסות רוסטביף חם, ריבת בצל, כרוב לבן, עגבניה, רוטב חרדל ודבש, מיונז, שמן זית, מיץ לימון, מלח ופלפל שחור.

ערכים תזונתיים

מנה = 399 גר'
לחמניית מחמצת רוסטביף - ערכים תזונתיים
במנה ב-100 גרם
אנרגיה (קלוריות) 718.2 180
סך השומנים (גרם) 25.3 6.3
מתוכם:
חומצות שומן רוויות (גרם) 9.6 2.4
חומצות שומן טרנס (גרם) 0.8 פחות מ 0.5
כולסטרול (מ"ג) 94.2 23.6
נתרן (מ"ג) 1532.2 384
סך הפחמימות (גרם) 68.9 17.3
מתוכן:
סוכרים (גרם) 4.8 1.2
כפיות סוכר 1.25 0.25
סיבים תזונתיים (גרם) 15.6 3.9
חלבונים (גרם) 46 11.5

ניקוד שומרי משקל

17

מידע אלרגני

כל מוצרינו עלולים להכיל אלרגנים מסוגים שונים. לפירוט מלא בדבר הרכב מוצרינו לרבות הערכים התזונתיים שלהם, אנא התייחסו להערה המלאה המפורטת בדף הבית של האתר, תחת הכותרת מידע תזונתי ואזהרה בדבר מרכיבים אלרגניים.

מידע נוסף

הערכים התזונתיים המוצגים כאן הם למנה כפי שהיא מופיעה בתפריט. הערכים אינם מתחשבים בשינויים שערכת או בתוספות שהוספת. מוצר זה, לו היה ארוז מראש, היה מסומן בסימון אדום בשל כמות גבוהה של נתרן.

שימו לב!

בעקבות השינויים שערך משרד הבריאות בשיטת החישוב והסימון של הערכים התזונתיים, עדכנו את הנתונים באתר לשיטת החישוב החדשה. אלא אם צוין במפורש, לא חלו שינויים במוצרים עצמם, אלא רק בשיטת החישוב כאמור. אנו ממליצים כי תעיינו בתקנון האתר, בכל הנוגע למידע מורחב יותר לגבי נתונים תזונתיים. כמו כן, מאחר ואנו מכינים את המנות לאחר הזמנתן, יתכנו שינויים בערכים התזונתיים, מהנתונים המוצגים כאן, ויש להתייחס אליהם כערכים מייצגים בלבד. הערכים אינם מתחשבים בשינויים או תוספות במנה. כל מוצרינו עלולים להכיל אלרגנים מסוגים שונים. התמונות באתר הן להמחשה בלבד. לצד הערכים התזונתיים של רוב המנות מופיע ניקוד של שומרי משקל. הניקוד התקבל מחברת שומרי משקל, נערך בהתאם לשיטתה, והוא באחריותה בלבד. אנו שבים ומזכירים, כי הנתונים הנמסרים כאן, רלבנטיים רק לסניפי ארומה בישראל ואינם מתייחסים לסניפי רשת ארומה תל אביב (בעיר תל אביב – יפו). התאריך האחרון בו עודכנו הערכים התזונתיים באתר הינו 21.9.2020

לחמניית מחמצת רוסטביף