אנגליתen עבריתhe
ארומה

מידע תזונתי ואזהרות בדבר מרכיבים אלרגניים

התכנים באתר נועדו למטרות כלליות ואינפורמטיביות בלבד. האמור באתר זה אינו בא במקום כל יעוץ רפואי או דיאטטי, ויש לפנות לבעל מקצוע על מנת לקבל יעוץ שכזה. לפיכך אין לראות באמור באתר משום כל
המלצה רפואית או דיאטטית. כל הסתמכות על המידע נעשית על אחריות המשתמש בלבד.
 
על אף שאנו גאים בעובדי הסניפים ובהכשרתם הם אינם מקור למידע רפואי, דיאטטי או אלרגני כלשהו ולכן אין לבקש מהם מידע מהסוג הזה.
 
הגדרת מוצרים כ"קלים" או כ"דיאט" מתייחסת לערכי הקלוריות במנה.
 
הערכים המצוינים מתייחסים לגודל ממוצע של מנה. מובהר, כי בכל מקרה, בשל גודלן המשתנה של המנות, האפייה, ההכנה וההגשה האישית, תתכן סטייה של עד 20% בכל המידע והנתונים המוצגים באתר. במנות המכילות ביצים תיתכן שונות בכולסטרול בהתאם לתכולתו בביצה.
 
לא כל מוצר דיאטטי מתאים לבעלי דרישות מיוחדות כחולי סכרת למשל. לפיכך יש לבחון את מרכיבי המוצר בהתאם להמלצות היועץ הרפואי והמקצועי שלכם. 
 
לתשומת לבכם: כל מוצרינו עלולים להכיל רכיבים ואלרגנים מסוגים שונים, בהם בין היתר גלוטן. לפרטים - אנא בידקו באתר האינטרנט שלנו ובאפליקציה.  מוצרינו אינם מיוצרים בסביבה הנקייה והמבודדת מחומרים אלרגניים ולכן האזהרה מתייחסת לכלל המוצרים.
 
 
 
נתוני משקאות האייסים מבוססים על ממוצע שקילות שביצענו בסניפים שונים ובמועדים שונים. חשוב לנו לספר לכם, שהשונות במוצרים אלו גדולה ביחס למוצרים אחרים שלנו, ונובעת ממגוון רב של סיבות כמו למשל סוג המכונה והעומס בסניף בזמן הרכישה.
 
חלק ממוצרינו עלולים להכיל אגוזים ממינים שונים, שקדים ובוטנים. יש למנוע מילדים עד גיל 5 לצרוך אותם.
 
מרבית מוצרינו מיוצרים מחומרים טריים שזמינותם וערכם התזונתי משתנה בהתאם לתנאי מזג האוויר ועונות השנה. כמו כן אנו שוקדים כל העת על פיתוח מוצרינו ושיפורם, לרבות החלפת מרכיבים וספקים של מרכיבים. לפיכך הערכים התזונתיים והמשקלים של מוצרינו המפורסמים באתר זה הינם ערכים מייצגים, אך יכולה להיות סטייה הן במשקל והן בערכים הנובעת מהשינויים האמורים.
 
שינויים במוצר, בהרכבו ובתכולתו, יכולים להיעשות ללא הודעה מוקדמת. ערכים מעודכנים ליום הצריכה תוכלו לקבל בפניה במייל לחברה באמצעות האתר או בפניה טלפונית.
 
לצד הערכים התזונתיים של רוב המנות מופיע ניקוד של שומרי משקל. הניקוד התקבל מחברת שומרי משקל, בהתאם לשיטתה שלה ובאחריותה בלבד.