דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

לבירור יתרה בכרטיסי ארומה, יש להזין את המספר המופיע על גבי הכרטיס, משמאל למקף

מה זה?

כרטיס

 • יתרה: 400 ש"ח
 • תוקף: 23/10/2023

הטבות

פעולות אחרונות

תקנון אתר האינטרנט

לקוחות יקרים,

 

ארומה גאה להשיק אתר אינטרנט בעיצוב מעודכן. אתר זה כולל מידע ביחס לרשת בתי הקפה "ארומה אספרסו בר", לסניפי הרשת, ולמוצרים השונים הנמכרים ברשת זו (להלן "ארומה" או "הרשת"). השימוש באתר, כפוף לתנאים המפורטים בתקנון זה, ולהוראות כל דין. אנו ממליצים מאוד, להקפיד ולעיין בתקנון, מאחר ועצם השימוש והפעילות באתר מהווים הסכמה לתנאי השימוש ללא כל הגבלה או הסתייגות.

 

במשך שנים רבות פעלה רשת ארומה ישראל ברחבי ישראל, למעט בתחום המוניציפאלי של העיר תל אביב – יפו. החל משנת 2022, אנו שמחים לבשר, כי אנחנו נמצאים בתהליך של מיזוג הפעילות של רשת ארומה תל אביב, אל פעילות ארומה. תקנון זה, והמידע המופיע באתר (למשל הערכים התזונתיים) מתייחסים אך ורק ביחס לפעילות הסניף ברשת ארומה, ואינו חל על הסניפים הפועלים במסגרת רשת "ארומה תל אביב". אנו מקווים שתהליך זה יסתיים בהקדם. רשימת הסניפים המדויקת והעדכנית נמצאת בקישור הזה.

 

תכולת האתר

 1. האתר מכיל להכיל מידע מסוגים שונים ובפורמטים שונים, אשר עשויים להשתנות מעת לעת (להלן "התכנים").
 2. קישורים לאתרים חיצוניים, המופעים באתר נועדו כשירות למשתמשים באתר. ארומה אינה אחראית לאתרים המקושרים, לתכנים המוצגים בהם, לאיכות השירות הניתן בהם, ולנתונים ולמידע המוצגים בהם. אין בעצם הקישור כדי להעיד על איכות הקישור או אמיתות התוכן בקישור זה.
 3. עיצוב או חזות של מוצרים המתוארים או מוצגים באתר לרבות כל תמונה או הדמיה של מוצרים, הכלולים באתר הינם לצורכי המחשה בלבד אלא אם נאמר אחרת.
 4. האתר מוצע לציבור כמות שהוא. המידע והתוכן הנמסרים באתר, המבוסס על תוצאות בדיקות מעבדה, סקרים או חישובים תזונתיים נמסר לנו על ידי צדדים שלישיים, ועל כן הם אינם באחריות ארומה. ארומה עושה מאמצים ניכרים, כי המידע יהיה עדכני ומדויק, אולם יתכן והמידע לא יהיה שלם או שנפלו בו טעויות. ארומה אינה אחראית לאי דיוקים או לטעויות שנפלו ביחס למידע זה.

 

ניהול האתר

 1. האתר והתכנים שבו פתוחים לשימושכם במצבם כפי הוא.
 2. ארומה שומרת על זכותה לשנות ולעדכן את האתר מעת לעת, בכל דרך שהיא, לרבות שינויי תוכן ו/או עיצוב, הסרת קישורים, וכל שינוי אחר, וכל זאת ללא כל צורך בהודעה מראש, לרבות חסימתו ממקומות שונים, הגבלת הגישה, הורדת חלקים מהאתר ואפילו הורדת האתר כולו. ארומה גם שומרת לעצמה את הזכות לסרב להעניק גישה לאתר זה או לכל חלק ממנו למשתמש מסוים או לכל משתמש או על פי אזורים גיאוגרפיים מסוימים, ובכל מקרה, הכל על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל התראה מוקדמת.
 3. כל שינוי כאמור, יכנס לתוקפו מיד עם פרסומו באתר. למשתמש לא תהא כל טענה כלפי ארומה בגין שינויים כאמור.
 4. באתר עשויים להיכלל קישורים לאתרים של חברות אחרות. הקישורים לאתרים אלו נעשים כשירות למשתמשים באתר בלבד. המידע המוצג באתרים אלו, מוצג על בשליטתן של אותן החברות ועל אחריותן בלבד. ארומה אינה אחראית על תקינות הקישורים הללו.
 5. לעיתים, מסיבות שאינן תלויות בנו, תתכנה הפסקות ופגיעות באיכות השירות. אנו מתנצלים על הפרעות כאלו, ונעשה מאמץ כדי שלא יקרו, יחד עם זאת, לא נוכל לשאת באחריות כתוצאה מאירועים כאלו.
 6. השימוש באתר ובמידע שבו באמצעות ציוד קצה כלשהו הוא על אחריות המשתמש בלבד. ארומה לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא שיגרם בקשר עם השימוש באתר, ותכניו ו/או השפעתם על כל ציוד קצה לרבות תוכנה, חומרה או כל ציוד אחר באמצעותו נקלטו.

 

מידע תזונתי

 1. האתר שלנו מכיל מידע תזונתי ביחס למוצרים הנמכרים בסניפים השונים של ארומה.
 2. מרבית מוצרינו מיוצרים מחומרים טריים שזמינותם וערכם התזונתי משתנה בהתאם לתנאי מזג האוויר ועונות השנה. כמו כן אנו שוקדים כל העת על פיתוח מוצרינו ושיפורם, לרבות החלפת מרכיבים וספקים של מרכיבים. לפיכך הערכים התזונתיים והמשקלים של מוצרינו המפורסמים באתר זה הינם ערכים מייצגים, אך יכולה להיות סטייה הן במשקל והן בערכים הנובעת מהשינויים האמורים.
 3. הערכים המצוינים מתייחסים לגודל ממוצע של מנה. מובהר, כי בכל מקרה, בשל גודלן המשתנה של המנות, האפייה בתנורי הסניפים, ההכנה וההגשה האישית, תתכן סטייה של עד 20% בכל המידע והנתונים המוצגים באתר. במנות המכילות ביצים תיתכן גם שונות בכולסטרול בהתאם לתכולתו בביצה.
 4. כאמור, התכנים באתר נועדו למטרות כלליות ואינפורמטיביות בלבד. האמור באתר זה אינו בא במקום כל יעוץ רפואי או דיאטטי, ויש לפנות לבעל מקצוע על מנת לקבל יעוץ שכזה. לפיכך אין לראות באמור באתר משום כל המלצה רפואית או דיאטטית. כל הסתמכות על המידע נעשית על אחריות המשתמש בלבד.
 5. הגדרת מוצרים כ"קלים" או כ"דיאט" מתייחסת לערכי הקלוריות במנה.
 6. לא כל מוצר, ובפרט מוצרים המסומנים כדיאט, מתאים לכלל האנשים, וישנם אנשים עם דרישות מיוחדות. אנו ממליצים לכם לבחון את מרכיבי המוצר בהתאם להמלצות היועץ הרפואי ומקצועי שלכם ובהתחשב במצבכם הבריאותי הספציפי.
 7. רוב המנות שלנו מיוצרות בסניף לאחר ההזמנה. לכן, קיים חשש לזיהום צולב באלרגניים. מסיבה זו, כל מוצרינו עלולים להכיל רכיבים ואלרגנים מסוגים שונים.
 8. בכל הנוגע למוצרים ללא גלוטן ניתנת ללקוח הבחירה האם לפתוח את האריזה או לא. אנו מדגישים, כי פתיחתם בסניף יכולה לחשוף אותה לחומרים אלרגניים, ובכלל זה לגלוטן הנמצא במטבחי הסניפים.
 9. נתוני משקאות האייסים מבוססים על ממוצע שקילות שביצענו בסניפים שונים ובמועדים שונים. חשוב לנו לספר לכם, שהשונות במוצרים אלו גדולה ביחס למוצרים אחרים שלנו, ונובעת ממגוון רב של סיבות כמו למשל סוג המכונה, ועומס העבודה בסניף בזמן הרכישה.
 10. חלק ממוצרינו מכילים אגוזים, שקדים ובוטנים. מומלץ למנוע מילדים עד גיל 5 לצרוך אותם.
 11. שינויים במוצר, בהרכבו ובתכולתו, יכולים להיעשות ללא הודעה מוקדמת. ערכים מעודכנים ליום הצריכה תוכלו לקבל בפניה במייל לחברה או בפניה טלפונית (פרטי הקשר נמצאים באתר).

מודעות דרושים

 1. ארומה היא רשת זכיינית. כמעט כל הסניפים מופעלים על ידי זכיינים עצמאיים. ארומה אינה המעסיקה של הזכיינים או של עובדי הסניפים.
 2. כשרות לזכייניה, תפרסם ארומה מעת לעת מודעות 'דרושים'. מודעות אלו מציעות משרות פנויות אצל זכיינים של רשת ארומה, כפי שנמסר לנו מזכיינים אלו. ארומה מבקשת להבהיר, כי המשרות המוצעות הן מטעם הזכיינים, ועל אחריותם בלבד. ארומה מנחה את זכייניה לעמוד בכל דרישות הדין המחייבות ביחס להעסקת עובדים, עם זאת, היא אינה המעסיקה של עובדים אלה, ותנאי העבודה יקבעו בין העובד לבין זכיין הסניף, ללא כל מעורבות של ארומה.
 3. לאור העובדה, כי סניפי ארומה מופעלים באמצעות זכיינים שונים, יתכן ותנאי העבודה, ודרישות התפקיד יהיו שונים מסניף לסניף, ומעובד לעובד, בין היתר לאור כישוריו וניסיונו של העובד.
 4. הפניות שלכם יועברו אל זכיין הסניף המחפש עובדים. ארומה או מי מזכייניה אינם מתחייבת לחזור לפונים אליה באמצעות טופס הרישום. זכייני הסניף יענו לפונים מתאימים, בהתאם לשיקול דעתם, לצרכיהם ולזמינות המשרות בסניפיהם.

ארומה קארד וכרטיסי מתנה

 1. השימוש בכרטיסים הללו כפוף גם לתקנון השימוש הספציפי עבורם, המופיע באתר זה.
 2. האמור לעיל, בפרק הנוגע לפרטיות ומאגרי מידע דלעיל, רלבנטי גם ביחס למידע, הנמסר בכל הנוגע לכרטיסי ארומה קארד וכרטיסי המתנה, ולטעון עליהם.
 3. לצורך הפעלת כרטיסים אלו, לרבות בדיקת היתרה, נעזרת ארומה בחברה חיצונית. ארומה אינה אחראית לכל נזק שיגרם כתוצאה מתקלה שנגרמה אצל אותו הספק, מסירת מידע שגוי על ידו או שמירת המידע על ידו או כל נזק אחר שהוא.

התחייבות המשתמש

 1. השימוש באתר כפוף לתנאים האמורים בהסכם זה. בעצם השימוש באתר נותן המשתמש את הסכמתו לכללי תקנון זה במלואם, וכן את התחייבותו לפעול בהתאם לכל דין.
 2. מבלי לגרוע מכלליות האמור מתחייב המשתמש להימנע לכל הפחות מהפעולות האמורות להלן:
  1. לא לעשות באמצעות האתר כל פעולה בלתי חוקית או בניגוד לכל דין;
  2. לא לעשות באתר כל שימוש באמצעות זהות בדויה או תוך כדי הזדהות לאדם אחר;
  3. לא לעשות באתר כל שימוש מסחרי, למטרות רווח או פרסום כלשהו;
  4. לא לעשות שימוש כלשהו באתר למטרות עריכת סקרים והגרלות, הפצת מכתבי שרשרת, משלוח דואר זבל או spam ;
  5. לא להעתיק, לשכפל, לשעתק באופן ישיר או עקיף את התכנים באתר, של העיצובים בו ושל טכנולוגיות ייחודיות לו;
  6. לא לערוך, לשנות, לפגוע, להזיז או לפגוע בכל דרך שהיא בתכנים ובעיצוב האתר;
  7. להימנע מפגיעה כלשהי באתר, בעיצובו, בתכניו, ובקישורים הנמצאים בו, לרבות מבדרך של שיגור קבצים מזיקים (וירוסים) או כל מידע או תוכנה שעשויה לפגוע או
  8. להזיק לאתר ו/או למשתמשים אחרים ו/או לפגוע באפשרות השימוש בו, וכן לרבות בדרך של שינוי, זיוף או מחיקה של מידע;
  9. לא לעשות כל שימוש מסחרי (כגון מכירה, השכרה, הפצה וכיוצא בזאת) בתכנים ועיצובים הנמצאים באתר;
 3. המשתמש יהיה אחראי לכל נזק ולכל תוצאה שיגרמו כתוצאה מהפרת כללי השימוש האמורים בתקנון זה, וכל דין. משתמש, שיעשה שימוש באתר בניגוד לכללי השימוש או ניגוד להוראות דין ישא לבדו באחריות למעשיו לרבות לכל נזק ישיר ו/או עקיף שיגרם לארומה, למי מטעמה ולכל צד שלישי.
 4. מבלי לפגוע בכל זכות אחרת של ארומה, תהיה ארומה זכאית, והמשתמש מסכים לכך באופן מפורש, כי אם ארומה תחשוש מכל סיבה שהיא, כי המשתמש פועל באתר בניגוד להוראות התקנון או להוראות כל דין, תהיה ארומה רשאית להתחקות אחר השימוש, שעושה המשתמש, להעביר את המידע לידיעת צדדים שלישיים, ולנקוט בכל פעולה סבירה כדי למנוע את הישנות הפעילות המפרה ולהפסקתה, ולהגן על קניינה של ארומה, על המוניטין שלה ועל זכויותיה.
 5. כמו כן, ארומה תהיה רשאית להפסיק לאלתר את השימוש של משתמשים הפועלים באתר בניגוד לכללים האמורים בתקנון זה או בכל דין, וזאת בלא כל צורך בהודעה מוקדמת שהיא. אין בהפסקת השימוש משום הפסקת אחריות המשתמש לפעולותיו, ואין באי הפסקת השימוש משום הסכמה לפעולות כאמור. בנוסף עשויה הפרת הכללים להביא לנקיטת הליכים משפטיים בין על ידי ארומה ובין על ידי כל רשות מוסמכת אחרת.
 6. המשתמש מתחייב לשפות את ארומה מיד עם דרישתה בגין מלוא נזקיה והוצאותיה, לרבות אבדן רווחים והוצאות.

פטור מאחריות

 1. ארומה עושה כל מאמץ, שהנתונים המפורסמים באתר יהיו נכונים, מדויקים ומעודכנים. יתכן, כי המידע אינו שלם או כי נפלו טעויות במידע. טעויות באתר ובמידע המפורסם בו, ככל שנעשו, נעשות בתום לב. ט.ל.ח. כמו כן, תמיד קיימת האפשרות, כי מערכת הגנת ואבטחת המידע של ארומה אינה חסינה דיה מפני חדירה או גישה בלתי מורשית.
 2. המשתמש מודע למגבלת רשת האינטרנט לגבי אבטחת מידע ברשת ומשחרר את ארומה מכל אחריות בעניין זה
 3. תמונות ואיורים המפורסמים באתר הם לצורך הדמיה והמחשה בלבד, תכולת המנות, הרכיבים, ואופן הגשת המנות בפועל עשויה להיות שונה.
 4. דבר מהאמור באתר אינו מהווה המלצה או חוות דעתה או הצעה לרכישת מוצר כלשהו וכל דבר מהאמור בסעיף זה, אין בו כדי להגדיל את אחריותה של ארומה, ואין בו כדי לגרוע מהאמור בתקנון זה.
 5. אשר על כן, השימוש באתר נעשה באחריות המשתמש באתר.
 6. ארומה אינה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף או תוצאתי לכל משתמש או לכל צד ג', מכל מין וסוג שהוא שיגרם כתוצאה מהשימוש באתר או ממניעה בשימוש שלו מכל עילה שהיא, כתוצאה מהמידע באתר, מהשפעתו על המשתמש או מכל סיבה אחרת שהיא. מבלי לפגוע בכלליות האמור, ארומה אינה אחראית לנזקים בשל תקלות מחשב או יישומי תוכנה לציוד המחשב של המשתמש או לכל רכוש אחר ככל שאלו יגרמו מכל סיבה שהיא, ובפרט כתוצאה משימוש באתר או הורדת מידע ממנו.
 7. לצרכי סעיף זה, ארומה משמע חברות באשכול החברות של ארומה, בעלי מניותיה – דירקטורים, נושאי משרה, אנשי הנהלה, זכייניה, עובדי הסניפים, וכל מי שפועל מטעמם או תחת הרשאתה של ארומה. הוראה זו תפורש על הצד המרחיב לטובתה של ארומה.

פרטיות ומאגרי מידע

 1. מסירת פרטים ונתונים אחרים באמצעות תיבות "צור קשר" שבאתר מהווה הסכמה מטעם המשתמש לעשות בנתונים אלו כל שימוש לשם מתן שירותיה, לרבות שמירת הנתונים, ואגירתם.
 2. פרטים אלו עשויים להימסר לידי צד שלישי, ככל שתחויב לכך ארומה בהתאם לכל דין או על ידי כל רשות וכן במקרה של נקיטת הליכים משפטיים כנגד ארומה.
 3. מסירת פרטים אישיים ונתונים אחרים כאמור לעיל, מהווה גם הסכמה להיכלל במאגרי מידע של ארומה, ככל שתבחר ארומה לנהל מאגרים כאלו. המאגרים ישמשו את ארומה וחברות אחרות בקבוצת ארומה או הקשורות עמה לפרויקטים שונים על פי שיקול דעתה, בלא צורך בהסכמה נוספת כלשהי של המשתמש.
 4. יתכן והאתר יפיק וישמור מידע אודות המשתמשים באתר, בין היתר באמצעות cookies ככל שיעשה כן, יעשה הדבר לשם מתן הצעות ושירותים שיעניינו את המשתמש, ניטור הרגלי השימוש באתר, הנתונים על השימוש ומנות מועדפות. ככל שבעתיד נעשה כן, ונפיק מידע שכזה, נעשה בו שימוש למשל כדי להציע למשתמש הצעות שונות שעשויות לעניין אותו, וכן לצורך בקרה, פילוח, ניהול ושיפור חווית השימוש באתר, ובמוצרי הרשת. בכל מקרה, ככל שיעשה כן, אנו נעדכן את מדיניות הפרטיות שלנו בהתאם.
 5. ארומה תהיה רשאית, בנוסף לאמור לעיל, לעשות כל שימוש במידע למטרות ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים אחרים, לצרכי כריית מידע, לזיהוי מגמות ולמטרות מסחריות כגון אלו.
 6. ארומה תהיה רשאית להעביר כל פרט שנתקבל אצלה בקשר למועמדות לזיכיון, פניות לגבי חיפוש עבודה וכיוצא בזאת, לגופים הקשורים אליה לרבות גופים מחוץ לישראל.

 

זכויות יוצרים

 1. זכויות היוצרים, הקניין הרוחני, וכל זכות אחרת באתר, בעיצובו בקוד המחשב, בצילומים, בתמונות וכל מידע אחר מכל סוג שהוא באתר (להלן "המידע") הם קניינה של ארומה בלבד  או של צדדים שלישיים שהתירו לארומה לפרסם את המידע נשוא זכויות היוצרים באתר.
 2. המשתמשים באתר, מתחייבים שלא לפרסם, להפיץ, להעתיק, לשדר, להציג , לשכפל, לעשות שימוש מסחרי כלשהו, לשנות, לסלף או לפגוע במידע הכלול באתר או בחלק ממנו, ללא הסכמתה הכתובה והמפורשת של ארומה לשימוש זה וכן שלא לעשות כל שימוש במידע זה או בחלקים ממנו בניגוד לאמור בדיני זכויות היוצרים ובאמנות הבינלאומיות הנוגעות לענייני זכויות יוצרים. ארומה רשאית להתנות הסכמתה בתנאים ואף לסרב להעניקה לחלוטין, על פי שיקול דעתה הבלעדי.
 3. סימני המסחר של ארומה, הסימנים הרשומים על שמה וכן כל סימן אחר המזוהה עמה ו/או השייך לה ו/או למי מן החברות בקבוצת ארומה  (בין אם מצוין בצדו סימון ובין אם לאו) הם קניינה הבלעדי של ארומה, שהשימוש מותר לארומה ו/או בהרשאה מפורשת בלבד של ארומה. אין בהצבת סימניה של ארומה באתר משום הרשאה כלשהי למשתמשים באתר לשימוש כלשהו באתר ו/או לפגיעה כלשהי בזכויות הקניין על סימני המסחר ו/או על מותגיה של ארומה. בשום מקרה אין לעשות כל שימוש בסימנים אלו, לרבות העתקם או יצירת עותקים מהם לכל מטרה שהיא בלא הסכמתה הכתובה והמפורשת של ארומה.

כללי

 1. השימוש בתקנון ובאתר בלשון זכר נועד לנוחות בלבד, אך מתייחס לכלל המגדרים.
 2. במונח שימוש באתר או משתמש, הכוונה לכל גולש, צופה או משתמש באתר בכל או במידע המצוי בו דרך אחרת; ארומה משמע שפע זיכיונות בע"מ, ח.פ. 513356824 , מרח' הסוללה 7, א.ת. מערבי בית – שמש; הרשת משמע ארומה, סניפיה, זכייניה, עובדיה ומנהליה.
 3. ארומה רשאית להמחות את זכויותיה לפי תקנון זה לכל צד שלישי כפי שתמצא לנכון וללא כל חובה מצדה לפרסם את דבר ההמחאה, כאמור בכל מקום שהוא.
 4. תקנון זה ממצה את מערכת היחסים בין ארומה לבין המשתמשים באתר, ואין בעצם תשדורת המידע באמצעות האתר משום יצירת כל קשר בין המשתמש לבין ארומה אשר חורגים מעבר לאלה המפורטים בתקנון זה.
 5. על התקנון והאתר יחולו דיני מדינת ישראל בלבד. סמכות השיפוט הבלעדית היא לבתי המשפט המוסמכים במחוז ירושלים.
 6. היה ויקבע שחלק כלשהו מתנאי השימוש אינו תקף או שאינו בר אכיפה, לא יהיה בכך כדי לפגוע בתוקפם של יתר תנאי תקנון זה .

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.
WhatsApp