דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

דברו
איתנו

פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

משרדי החברה: יגאל אלון 1 בית שמש
טלפון: 03-6124014 | פקס: 02-6361068
דואר אלקטרוני: info@aroma.co.il

  מה שמך בבקשה?
  לאן לחזור?


  הפניה נשלחה!

  נעבור על פנייתכם, וניצור קשר תוך 3 ימי עבודה. נהיה בקשר!

  סגור

  לבירור יתרה בכרטיסי ארומה, יש להזין את המספר המופיע על גבי הכרטיס, משמאל למקף

  מה זה?

  כרטיס

  • יתרה: 400 ש"ח
  • תוקף: 23/10/2023

  הטבות

  פעולות אחרונות

  שיתופי פעולה חברתיים

  אנו פועלים במספר אופנים ליישום ולקידום האחריות החברתית שלנו, בעיקר על ידי מינוף נקודות המפגש היום-יומיות עם לקוחות הסניפים ועם הקהילה.

  העלאת המודעות לאוטיזם

  במסגרת שיתוף פעולה עם עמותת אלו"ט, בשבועיים הראשונים של חודש יולי, תחילתה של חופשת הקיץ, הוחלפו מכסי המשקאות האדומים בכחולים. החופש הגדול, מסמל עבור חלק מהילדים והמתבגרים שעל הרצף האוטיסטי תקופה מורכבת, של בדידות וניתוק חברתי. באמצעות שימוש בצבע הכחול, הצבע המסמל את האוטיזם, ברצוננו להעלות את המודעות לאוטיזם, ולקרוא לחופש גדול לכולם.

   

  העלאת המודעות לגילוי מוקדם

  מזה 6 שנים, אנו פועלים בשיתוף פעולה עם עמותת "אחת מתשע", במסגרת חודש המודעות לסרטן השד. השנה, הקצפת שלנו "לבשה" ורוד, על השולחנות הונחו גלויות עם מידע וכן ברקוד ישיר לסריקה וקביעת תור לבדיקה.

   

  הצבת דפיברילטורים מחוץ לסניפים

  בשנת 2019, הוצב הדפיברילטור הראשון במסגרת שיתוף הפעולה החשוב והמרגש שלנו עם מעיין זוסמן, אלמנתו של ד"ר אורן זוסמן ז"ל ועם ארגון מד"א. במסגרת שיתוף הפעולה, הוצבו דפיברילטורים (עמדות החייאה חכמות) מחוץ לכ-15 סניפים בפריסה ארצית. מיקום המכשירים מחוץ לסניף מאפשר שימוש מציל חיים גם כאשר הסניף אינו פעיל.

   

   שמים את הסטיגמות על השולחן

  השנה, לקחנו חלק בפרויקט מיוחד, "שמים את הסטיגמות על השולחן". בשיתוף פעולה עם התכנית לתקשורת חזותית במרחב, של בית הספר לעיצוב וחדשנות המכללה למנהל וג'וינט ישראל, על גבי המגשים בסניפים הונחו ניירות בעיצובם של הסטודנטים, שמטרתם- ניפוץ סטיגמות כלפי אנשים עם מוגבלויות.

   

  כרטיסי אד"י

  מזה שנים רבות, שאנו מציעים ללקוחותינו לחתום על כרטיסי אד"י לתרומות איברים בתיבות המוצבות בסניפים.

   

  זמן קהילה 

  אנו מקצים לעמותות וארגונים חברתיים שונים "זמן קהילה", להצגת סרטונים מטעמם על מסכי הפלזמות בסניפים, ללא תשלום.

   

  לפניות בנושא וקבלת פרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם נעם גדליהו, מנהל האחריות החברתית שלנו ורכז הנגישות, באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני: noamgd@aroma.co.il או בלחיצה על הקישור הבא: שליחת מייל לרכז הנגישות

  אתר זה רשום ב-wpml.org כאתר פיתוח.